Įžanga

 

NJlogo_senoe1

Mielas skaitytojau, džiaugiamės galėdami pristatyti JAV Lietuvių bendruomenės Šiaurės NJ apylinkės interneto svetainę. Naujoji apylinkės komanda (ją pristatysime artimiausiu metu) pasiruošusi aktyviai imtis veiklos ir įgyvendinti ne vieną įdomų sumanymą, su kuriais savo naujienlaiškiuose mielai supažindinsime ir Jus. Nuoširdžiai kviečiame tapti bendruomenės dalimi ir iš pirmųjų lūpų sužinoti, kuo gyvena Šiaurės New Jersey lietuviai.

Su mūsų bendruomene susijusią informaciją skelbsime savo FB puslapyje,  internetiniame puslapyje bei reguliariai siųsdami naujienlaiškius (bent kartą į ketvirtį, norėdami jį gauti registruokitės mūsų bendruomenės puslapyje.)

O galbūt patys norėsite pasidalinti informacija, kuri sudomintų ir kitus bendruomenės narius? Rašykite mums siauresnj@javlb.org.

20160207 Naujienlaiškių registracijso langas

 


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /homepages/45/d469225861/htdocs/siauresnj.javlb.org/wp-includes/formatting.php on line 4365
Posted by: // Aktualijos //